nieuws

viering 75 jaar bevrijding

HULSHORST – De buurtvereniging Hulshorst houdt dinsdag 31 augustus alsnog een bijeenkomst rond het thema 75 jaar bevrijding.
Om 11 uur is er in het dorpshuis De Wieken een lezing door Gerrit Storteboom die daarbij ook zeker aandacht zal besteden aan het oorlogsverleden van Hulshorst. Om 12 uur is er een lunch, gevolgd door een bezoek aan het Verscholen Dorp in Vierhouten. Verwacht wordt dat men rond 15.30 weer in Hulshorst terug is. Om 19.30 uur is er ’s avonds een bevrijdingsviering in de Hervormde Kapel aan de Zandhuisweg in Hulshorst. Hierin gaat voor dominee Gert de Kok.
Aan de activiteiten wordt deelgenomen door de leerlingen van de groepen zeven en acht van de christelijke Prinses Beatrixschool. Tijdens de bijeenkomsten worden tevens enkele bloemstukken gelegd.
Voor een beperkt aantal mensen is het mogelijk zich aan te melden voor het bijwonen van de activiteiten. Hieraan zijn geen kosten verbonden. Opgave is mogelijk via 06-30506931 of w.kooymans1948@gmail.com

Wat je misschien ook leuk vindt