Jeu de Boulesclub “Boules Plezier”

Deze balsport heeft in Hulshorst en omgeving al aardig bekendheid gekregen. Onder de naam “Boules Plezier” opgericht in 1999, spelen de leden sinds 2001 op de door hen zelf aangelegde banen aan de Zandhuisweg naast de kapel.

Het spel is snel te leren en kan door jong en oud gespeeld worden. We spelen met of tegen elkaar in gemixte teams. Het enige wat men nodig heeft is een setje (3) metalen ballen. Voor degene die een keer wil kennis maken met dit spel en met ons mee wil spelen zijn ballen beschikbaar.

Het recreatieve en sociale aspect vinden de leden net zo belangrijk als het wedstrijdelement.

Het gaat om het spelplezier en niet om de knikkers.

U bent welkom op onze vaste speeldag, iedere woensdag vanaf 14.00 uur (als het niet regent). Winter Plezier, wij spelen in de winter “koersbal” in De Wieken ook op woensdag vanaf 14.00 uur

Interesse? Neem contact op met Marga Cornet (telefoon: 0611483718 of email: margacornet@gmail.com) of met Hennie Uit de Bosch (telefoon: 0341452007)