nieuws

LEUKE MIDDAG ROND PASEN

HULSHORST – Het werd een gezellig feest, het traditionele eiertikken en eierzoeken dat door de Buurtvereniging Hulshorst werd gehouden. De belangstelling voor het zoeken is altijd het grootst, voor het tikken durft niet iedereen de strijd aan te gaan. Het geheel werd opgesierd door de aanwezigheid van de Paashaas die ondanks het dikke pak genoot van de aanwezigheid van de kinderen en hun ouders. In totaal waren er ruim honderd eieren verstopt die niet allemaal werden teruggevonden. Berthil Westerink en Wim Mouw ontpopten zich tot meester verstoppers waar het tikken in goede banen werd geleid door Nienke Westerink en Ruud van der Horst.

De kleurwedstrijd leverde als winnaars op Liv Franken in de leeftijdsgroep van nul tot vier jaar, Eline Bogaard won bij de vijf tot acht jarigen. Bij het eiertikken ging de zege in de jongste groep van nul tot vier jaar naar Sterre Bierens, in de groep van vijf tot acht jaar deelden Jonah Franken en Emma Huisman  de zege.  Sem Mulder was de beste tikken in de groep van negen tot twaalf jaar.

Wat je misschien ook leuk vindt