nieuws

KLEINE WIJZIGING WERKZAAMHEDEN AAN DE HARDERWIJKERWEG

De werkzaamheden aan de Harderwijkerweg in Hulshorst zijn deze week gestart. De weg blijft zoveel mogelijk open op enkele avonden/nachten na. In tegenstelling tot eerdere berichtgeving is de weg afgesloten tussen 20.00 uur en 06.00 uur van:7 op 8 juni (maandag op dinsdag) 10 op 11 juni (donderdag op vrijdag) 11 op 12 juni (vrijdag op zaterdag) De weg is van 8 op 9 juni en van 9 op 10 juni – met enig oponthoud – ook ’s avonds en ’s nachts toegankelijk voor doorgaand verkeer (onder begeleiding van verkeersbegeleiders). Gedurende de weken vinden er ook werkzaamheden overdag plaats maar kan het verkeer – soms met enig oponthoud – gebruik blijven maken van de weg. Per saldo blijft de weg middels deze werkwijze langer ‘open’, met minder afsluitingen, maar 7 op 8 juni (maandag op dinsdag) wel een afsluiting.

Wat je misschien ook leuk vindt