nieuws

WIEKENLOOP VAN START

HULSHORST –Door de Loopgroep 2000 en de Buurtvereniging Hulshorst wordt donderdag 19 augustus de Wiekenloop gehouden. De start is op de Kapelweg. De route voor de kidsrun loopt door het centrum, de deelnemers aan de twee langste afstanden krijgen een afwisselend parkoers voorgeschoteld, uitgezet door Henk Zoet uit Hulshorst.

Om 18.30 uur starts de kidsrun over vijfhonderd meter voor kinderen van vier tot en met zeven jaar. De jeugdloop over een kilometer start om 18.40 uur en is bestemd voor jeugd van acht tot en met elf jaar.

Nieuw is dit jaar de vijf kilometer voor lopers in de leeftijd van twaalf tot en met zestien jaar. Zij starten om 19.15 uur, gelijk met de andere lopers op deze afstand en de lopers op de tien kilometer.

Voor meer informatie kan worden gekeken pp www.loopgroep2000.nl, inschrijven via www.inschrijven.nl

Publiek is welkom maar dient wel de anderhalve meter afstand te bewaren.

Wat je misschien ook leuk vindt