Uitslagen wiekenloop

UITSLAGEN WIEKENLOOP 2018

 

Jongens 5-6 jaar 500 meter:

 

  1. Tom Hofman, Lelystad 2.30
  2. Lasse Bouman, Nunspeet 3.12
  3. Bjorn Hoekert, Harderwijk 3.17
  4. Ruben Schutte, Nunspeet 3.20
  5. Valentijn van Beusekom, Hulshorst
  6. Jesse Bonestroo, Hulshorst 3.22
  7. Elian Fokkelman, Hulshorst 4.00
  8. Lars Hoekert, Harderwijk 4.05
  9. Bas Hofman, Lelystad 5.00

 

Meisjes 5-6 jaar 500 meter:

 

  1. Esmee Bonestroo, Hulshorst 2.35
  2. Maji van Asselt, Nunspeet 3.00
  3. Eloise Gerringa, Lelystad 3.14
  4. Vivian Lokhorst, Doornspijk 3.19
  5. Thirza Lantink, Zwolle 3.21
  6. Lieke van den Berg, Hulshorst 3.30
  7. Faya van Asselt, Nunspeet 3.31
  8. Felice Bredeweg, Hulshorst 3.34
  9. Mila van de Weerd, Nunspeet 3.58
  10. Melissa Alt, Hulshorst 4.07
  11. Sannah Hüskens, Zwolle 5.28
  12. Kathelijne Gerringa, Lelystad 5.35

 

Jongens 7-8 jaar 500 meter:

 

  1. Sky Nieuwenhuizen, Nunspeet 2.10
  2. Nathan van den Berg, Nunspeet 2.14
  3. Daan Gallard, Doornspijk, 2.16
  4. Rinus Gallard, Doornspijk 2.21
  5. Thomas Bakker, Nunspeet 2.26
  6. Benjamin Rekers, Nunspeet 2.28
  7. Floris Rankenberg, Hulshorst 2.28
  8. Joss Vosselman, Hulshorst 2.33
  9. Tim van de Weerd, Nunspeet 2.38
  10. Karsten Fokkelman, Hulshorst 2.39
  11. Philip Beelen, Nunspeet 2.54
  12. Christiaan van Beusekom, Hulshorst2.59

 

Meisjes 7-8 jaar 500 meter:

 

  1. Jente Bredeweg, Hulshorst 2.37
  2. Mara van de Weterink, Wezep 3.02
  3. Safina Bouw, Nunspeet 3.37

 

Jongens 9-10 1 km:

 

  1. Luc van de Weg, Oosterwolde 4.03
  2. Silvan van Hussel, Nijkerk 4.10
  3. Hugo Lucas, Hulshorst 4.5a3
  4. Tyche van Hussel, Nijkerk 4.56
  5. Sem van ’t Hof, Oosterwolde 4.57
  6. Karsten Alt, Hulshorst 5.17
  7. Julian Bossenbroek, Nunspeet 5.22
  8. Jesper Zoet, Hulshorst 5.28
  9. Ralph Westerink, Hulshorst 5.49

 

Meisjes 9-10 jaar 1 km:

 

  1. Naomi Lantink, Zwolle 4.23
  2. Anouk van den Berg, Hulshorst 5.24
  3. Hannah Fokkelman, Hulshorst 6.16

 

Jongens 11-12 jaar 1 km:

 

  1. Mart van de Weg, Oosterwolde 3.40
  2. Luca Gerringa, Lelystad 4.31
  3. Matheo Rekers, Nunspeet 4.35

 

Meisjes 11-12 jaar 1 km:

 

  1. Tessa van den Berg, Hulshorst 4.17
  2. Merel Talens, Arnhem 4.29
  3. Esra Vosseman, Hulshorst 5.15

 

Dames 5 kilometer:

 

  1. Linda Ooms, Tonden 18.56
  2. Marit van de Broek, Harderwijk 19.40
  3. Kirsten Hogebrug, Hierden 20.02
  4. Tamara Pleiter, Heerde 22.27
  5. Jeannette van Hussel-Bos, Nijkerk 24.20
  6. Manouk Deen, Nunspeet 25.29
  7. Manon Bastiaan, Elburg 25.40
  8. Bettina Mol, Nunspeet 25.54
  9. Daniëlle van Weely, Krommenie 25.54
  10. Nicolet Bredeweg, Hulshorst 26.42
  11. Gelien Bisschop, Elburg 27.14
  12. Ellen Drost, Nunspeet 27.51
  13. Simone Zoet, Nunspeet 27.55
  14. Rina Kommer, Heerde 28.15

 

  1. Hilga Nagelhout, Elburg 28.49
  2. Jente Lachenal, Nunspeet 28.56
  3. Ingrid Koster, Nunspeet 29.07
  4. Edith Middelhuis, Nunspeet 29.41
  5. Wenka van Meijerfeldt, Nunspeet 28.46
  6. Nathalie Bourgonje, Apeldoorn 32.50
  7. Julia Prins, Nunspeet 33.00
  8. Katrien van Praet, Antwerpen 35.20

 

 

Heren 5 kilometer

 

  1. Nick Marsman, Ommen 15.59
  2. Robert Gerritsen, Vroomshoop 16.39
  3. Vincent Maalderink, Zutphen 17.23
  4. Ruben Koppelman, HogeHexel 17.50
  5. Matthijs van Goor, Amersfoort 17.52
  6. Gert-Kees Larooij, Ermelo 18.28
  7. Jorrick Bouw 18.36
  8. Sebastiaan Knoppert, Putten 18.58
  9. Dirk van den Dool, Nunspeet 18.59
  10. Michiel Schutte, Nunspeet 19.39
  11. Gerhard Lokhorst, Doornspijk 19.55
  12. Maxwel Bayer, Huizen 20.00
  13. Wilbert van de Weg, Oosterwolde 20.15
  14. Henri van ’t Hof, Oosterwolde 20.42
  15. Erik Bos, Nunspeet 21.30
  16. Rogier de Groot, Elburg 21.42
  17. Andre van de Wetering, Wezep 21.45
  18. Erik Basitiaan, Nunspeet 22.32
  19. Gerjan Bossenbroek, Doornspijk
  20. Bert Doppenberg, Putten 22,11
  21. Mark van de Bunte, Nunspeet 22.21
  22. Ite Stoel, Hulshorst 22.29
  23. Niels van Brakel, Nunspeet ,22.39
  24. Jurrian Kroneman, Hulshorst 22.42
  25. Jan Willem van de Berg, Hulshorst 23.04
  26. Bart Dekker, Zwolle, 23.12
  27. Barthil van Deelen, Doornspijk 23.18
  28. Jesse Mensink, Nunspeet 23.28
  29. Gerdo de Groot, Nunspeet 23.57
  30. Boaz Heijkamp, Nunspeet 24.02
  31. Leon Prins, Nunspeet 24.18
  32. Elco Wursten, Zwolle 24.20
  33. Eric Zoet, Nunspeet 24.25
  34. Maurice Kommer, Heerde 24.30
  35. Jesse van den Berg, Nunspeet 25.24
  36. Wilco Bovendorp, Doornspijk 25.37
  37. Lubbertus Lokhorst, Doornspijk 26,21
  38. Henri Bossenbroek, Nunspeet 26.47
  39. Erik Bruijnes, Nunspeet 27.13
  40. Johan Ees, Nunspeet 29.47

 

Dames 5 km:

 

  1. Ella Witjes, Amersfoort 21.55
  2. Wilma van Luenen, Hierden 27.10
  3. Mary Hooijer, Zwolle 28.28
  4. Marja Bouw, Nunspeet 30.15
  5. Ingrid Dijkstra, Zeewolde 30.57
  6. Annemiek Pleiter, Heerde 31.09
  7. Irma Vermue, Zeewolde 31.05
  8. Agnes van den Bos, Elburg 31.22
  9. Janny Reezigt, Nunspeet 32.43
  10. Marijke Heijdra, Elburg 34.03
  11. Connu Huffels, Amersfoort 35.29

 

 

Heren 50+ 5 km:

 

  1. Melchior van de Pol, Apeldoorn 18.18
  2. Gert Jan Tichelaar, Oldebroek 18.25
  3. Wout Mensink, Nunspeet 19.56
  4. Robert Hogebrug, Ermelo 20.02
  5. Gert Hazeleger, Apeldoorn 20.51
  6. Gert Brussee, Nunspeet 21.34
  7. Roelof Pepping, Dronten 24.01
  8. Aalt van ’t Goor, Doornspijk 24.08
  9. Gerrit Mulder, Harderwijk 24.46
  10. Andre Kolk, Lelystad 26.06
  11. Dick Doornenbal, Elburg 27.17
  12. Andy Zoet, Nunspeet 28.27
  13. Casper Kruijff, Almere 30.13
  14. Geurard Wajer, Hulshorst 30.30
  15. Mans Veldsink, Dedemsvaart 30.56
  16. Bertus Van Kommer, Leusden 31.04
  17. Rein van de Kolk, Nunspeet 32.30
  18. Johan van Santen, Amersfoort 35.25

 

 

Dames 10 km:

 

  1. Marleen Vos, Lelystad 42.10
  2. Jeanique de Graaf, Bunschoten-Spakenburg 43.42
  3. Heleen Schoonenberg, Utrecht 43.51
  4. Willemijn van Waarden, Zaandam 50.37
  5. Jeanette van de Mheen, Harderwijk 50.46
  6. Lydia van den Brink, Nieuwegein 51.40 (oud Hulshorstse)
  7. Natasja Scholten, Kampen 58.20
  8. Erna Vis, Hulshorst 56.39
  9. Annet Pongers, Nijkerk 57.36
  10. Christie Paulus, Zeewolde 58.51
  11. Jenny de Zwaan, Hulshorst 1.03.03

 

 

Heren 10 km:

 

  1. Danny Koppelman, Hoge Hexel 30.37
  2. Marnix Langeveld, Huis ter Heide 33.58
  3. Gayri Havery, Lelystad 34.27
  4. Tim den Besten, Elburg 34.58
  5. Daan van Doorn, Soest 35.25
  6. Jeroen Verboom, Hoevelaken 35.41
  7. Martijn van der Wardt, Laren 36.24
  8. Jeroen Koelewijn, Bunschoten-Spakenburg 37.10
  9. Marco Jansen, Soest 37.38
  10. Gijs Remmers, Wapenveld 37.48
  11. Sander Drost, Doornspijk 38.21
  12. Jeroen Kolk, Almere 39.14
  13. Daan Zwetsloot, Hoofddorp 39.22
  14. Ramon Hemmes, Nunspeet 39.56
  15. Ramon Hofman, Lelystad 40.44
  16. Jacob Spans, Nunspeet 41.34
  17. Edwin Mazier, Hulshorst 41.56
  18. Alwin Richter, Lelystad 42.19
  19. Jacco Muntz, Harderwijk 42.39
  20. Henk Hokse, Staphorst 43.28
  21. Remco van Hussel, Nijkerk 44.24
  22. Alex Bouwman, Elburg 44.45
  23. Albert Jan van Olst, Nunspeet 45.03
  24. Chris van der Spek, Arnhem 46.00
  25. Gert Frens, Doornspijk 47.51
  26. Maurits van der Spek, Zwolle 48.56
  27. Jefffrey de Vries, Nijkerk 49.27
  28. Arno Klein, Elburg 49.57
  29. Johan Burgerhart, Barneveld 49.58
  30. Robert Knoppersen, Elburg 50.58
  31. Erwin van Weely, Krommenie 51.02
  32. Cor Ax, Nunspeet 51.16
  33. Jeroen Spijkerboer, Doornspijk 52.10
  34. Andre de Zwaan, Harderwijk 53.05
  35. Jan van Loo, Oldebroek 55.09
  36. Gerwin Vlijm, Doornspijk 55.50

Dames 5+ 10 km:

 

  1. Annet Bultman, Elburg 42.20
  2. Anja van de Gugten, Amersfoort 45.18
  3. Anneke Knoppers, Nunspeet 5a2.18
  4. Ineke Paulus, Zeewolde 59.17

 

 

Heren 50+ 10 km:

 

  1. Rob van de Graaf, Hoogeveen 37.06
  2. Johan Pul, Elspeet 42.17
  3. Martin van der Spek, Zwolle 42.30
  4. Henk Stoel, Nunspeet 46.51
  5. Alphons Klebbers, Lelystad 46.55
  6. Erik Bezema, Lelystad 47.07
  7. Hein Frens, Nunspeet 47.12
  8. Jan Knoppers, Nunspeet 48.57
  9. Evert Brink, Nunspeet 51.04
  10. Johan van der Kolk, Hulshorst 51.30
  11. Cees Veldman, Doornspijk 52.12
  12. John Heemskerk, Hulshorst 52.26
  13. Joop de Zwaan, Harderwijk 53.05
  14. Bert Vlijm, Doornspijk 53.22
  15. Anton Schoonderbeek, Nijkerk 55.05
  16. Aalt Vedder, Nunspeet 58.39

 

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply

    Spring naar toolbar