Touwtrekteams gezocht voor Koningsdag

HULSHORST – De buurtvereniging Hulshorst is naarstig op zoek naar teams voor de touwtrekwedstrijden op Koningsdag. Vorig jaar was dit een succes al hadden teams soms moeite met de intensiteit van de wedstrijd. Om dat dit jaar te voorkomen is er een pauze ingelast met demonstraties drumble dance waaraan zowel jeugd als volwassenen kunnen deelnemen. Al met al belooft het weer bijzonder gezellig te worden op het terrein op de hoek van de Zandhuisweg en de Harderwijkerweg met onder meer de verkoop van ijs en hamburgers. Teams dienen te bestaan uit minimaal zes personen en een coach. De aanvang van de wedstrijden is rond 15 uur. Inschrijven graag op zo kort mogelijk termijn via: www.buurtvereniginghulshorst.nl Ook teams van buiten Hulshorst mogen inschrijven. Tevens is er Koningsdag de traditionele optocht naast de andere activiteiten. Ook hiervoor wordt iedereen opgeroepen deel te nemen door een wagen te versieren of als groep of individueel mee te nemen.

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply

    Spring naar toolbar