nieuws

toertocht oldtimers en specials

HULSHORST – De buurtvereniging Hulshorst houdt zaterdag 18 september een toertocht voor oldtimers en specials. Dit aan de hand van verschillende opdrachten.

De rit is uitgezet door Berthil Westerink en heeft een lengte van rond de 130 kilometer. Verdeeld over een ochtend- en middagetappe met onderweg een rustpunt waar lunchpakketten worden uitgedeeld. Deelname is mogelijk met maximaal twee personen per auto. De tocht voert langs de mooiste plekjes van de Veluwe.

De start is ’s morgens om tien uur vanaf het dorpshuis De Wieken. Er kunnen maximaal honderd voertuigen deelnemen waarbij de datum van inschrijving bepalend is. Iedereen wordt dan ook aangeraden zo snel mogelijk in te schrijven.

Het inschrijftgeld bedraagt 40 euro, inclusief lunchpakketten en twee consumpties aan het eind van de tocht. Inschrijven is mogelijk via: www.buurtvereniginghulshorst.nl

Wat je misschien ook leuk vindt