Nieuws

Sint aangekomen in Hulshorst

HULSHORST – Sinterklaas is aangekomen in Hulshorst. Zoals ieder jaar probeert de organiserende Buurtvereniging Hulshorst een origineel voertuig Sint en zijn Zwarte Pieten te laten vervoeren. Dit keer waren het golfkarretjes van de JHM Groep waarmee het Spaanse gezelschap in Hulshorst arriveerde. Hier werden ze luid toegezongen door een enthousiaste schare kinderen. Eenmaal binnen bleken de kinderen verrast door al datgene wat Luisterpiet het afgelopen jaar over de kinderen te weten was gekomen. Ook werden er dansjes gemaakt. Aan de intocht was tevens een kleurwedstrijd verbonden. Winnaars hiervan werden in de verschillende leeftijdsklassen: Mila Bronkhorst, Levi van Kranenburg, Lieke van de Berg en Feike Bredeweg. IMG_4383

Wat je misschien ook leuk vindt

Geen reacties

    Plaats een reactie