Nieuws

Schrijf in voor avondwandelvierdaagse

HULSHORST – Door de buurtvereniging Hulshorst wordt van maandag 9 tot en met donderdag 12 september de jaarlijkse avondwandelvierdaagse gehouden.

De vierdaagse werd eerder dit jaar uitgesteld vanwege de extreme hitte. Gekozen kan worden uit afstanden van 2,5;5 en 10 kilometer per avond. De start is steeds tussen 18 en 18.30 uur vanaf het dorpshuis De Wieken. Bij voorinschrijving bedraagt het inschrijfgeld vijf euro, aan de start zes euro. Om alles op rolletjes te laten lopen wordt deelnemers dringend gevraagd van de voorinschrijving gebruik te maken. Inschrijven, onder vermelding van naam, afstand en voor de hoeveelste keer wordt meegelopen, kan via: www.buurtvereniginghulshorst.nl Voor informatie 06-30506931. 

Wat je misschien ook leuk vindt