Nieuws

Politieke forumavond met alle lijsttrekkers

Door de buurtvereniging Hulshorst wordt maandag 19 februari een forumavond gehouden. Hieraan wordt deelgenomen door alle lijsttrekkers van de partijen welke 21 maart deelnemen aan de gemeenteraadsverkiezingen.

 

De enige uitzondering wordt gevormd door Gemeentebelang. In verband met zwangerschapsverlof wordt Marije Storteboom vervangen door Henry Stulen. Andere deelnemers zijn Chris Stoffer (SGP), Ingrid Slaa (ChristenUnie), Koos Meijer (CDA), Jeroen Snaterse (VVD), André Timmerman (PvdA/GroenLinks), Henk Junte (Algemeen Belang) en John Nijhuis-Pollack (De Partij). Daarnaast is de partijen gevraagd hun eerste kandidaat uit Hulshorst zelf voor te stellen.

 

Forumleider is oud-burgemeester Dick van Hemmen van de gemeente Nunspeet. Alle onderwerpen kunnen aan de orde worden gesteld. De aanvang is om 19.45 uur in het dorpshuis De Wieken aan de Kapelweg.

Wat je misschien ook leuk vindt

Geen reacties

    Plaats een reactie