Nieuws

Lampionoptocht over Hulshorster zand

Door de buurtvereniging Hulshorst wordt woensdag 13 december een lampionnenoptocht over de zandverstuiving in Hulshorst gehouden. Voorzitter Jos van den Berg is blij dat Natuurmonumenten hiervoor, na het succes van vorig jaar, opnieuw toestemming voor heeft verleend. Het meenemen van huisdieren is wel verboden, ook moeten deelnemers zelf voor een lampion zorgen. Het vertrek is om 18.45 uur vanaf het dorpshuis De Wieken aan de Kapelweg in Hulshorst. Er zijn geen kosten aan verbonden. Deelname staat open voor iedereen. De aanwijzingen van de begeleiders van de tocht dienen wel opgevolgd te worden. De wandeling heeft een lengte van ongeveer vijf kilometer en is voor jong en oud goed af te leggen.

Wat je misschien ook leuk vindt

Geen reacties

    Plaats een reactie