nieuws

Koningsdag 27 April

Koningsdag Hulshorst gaat uiteraard weer een gezellige dag worden! Doe je ook mee met de heel Hulshorst bakt wedstrijd? Er zijn drie prijzen te vergeven, er zal een vakkundige taarten jury aanwezig zijn!

Inleveren van de taarten om 09.00 uur tot uiterlijk 09.30 uur in dorpshuis de wieken!

Daarna zal er de officiële aubade plaatsvinden met aansluitend koffie drinken en taart eten en de winnaars worden dan bekend gemaakt!

Daarna gaan we van start met de optocht! Wij roepen iedereen op gezellig mee te doen, Pimp je skelter, fiets of verzin iets super grappigs! Ook de grote karren, trekkers enz zijn weer van harte welkom! Reclame maken voor jou bedrijf? Dit is je kans!

Opstellen van af 13.00 uur kapel weg net voor de Molen Hulshorst, dan kan de harmonie er nog goed uit met al hun toeters! Er is een jury die alles zal beoordelen 🥳

Bij terugkomst zal de winnaar bekend gemaakt worden in dorpshuis de Wieken en rond 16.00 live muziek! Trek je oranje feest outfit maar vast uit de mottenballen!

Wat je misschien ook leuk vindt