Nieuws

Kinderen komen aan bod

De vierde dag van de wiekdagen kende, ondanks alle voorspellingen, een zonnig verloop. Door de deelnemers aan het huttendorp werd de laatste hand gelegd aan hun bouwwerken zodat vrijdag de jury het mooiste bouwsel kan aanwijzen.

Voor de kinderen was er in het begin van de middag Poppenkast Pluim met Jan Klaassen en Katrijn op jacht naar een krokodil. Er werd volop genoten, ook bij de ouders kon er vaak een glimlach af, soms alleen al om de reacties van hun kinderen.

Het stopkrijten op de Kapelweg was een succes. Het kostte de organisatoren wel de nodige moeite het krijt spuitklaar te krijgen maar ook het ouderwetse krijt werd volop gebruikt. Bij de 2-jarigen was Tygo de beste, bij die van drie Steef. Bjorn was de beste krijter van vier, Silvie bij de 5-jarigen. Bente won bij de deelnemers van zes, Yfte bij de zeven jarigen.

De laatste activiteiten voor de kinderen was de kinderbingo met een volle zaal.

Wat je misschien ook leuk vindt

Geen reacties

    Plaats een reactie