Inschrijven markt Wiekdagen

HULSHORST- Door de buurtvereniging Hulshorst wordt ook dit jaar de traditionele markt gehouden tijdens de wiekdagen. Nieuw is dat het evenement is verplaatst van de vrijdag naar de zaterdag en daarmee wordt gehouden op 24 augustus van 10 tot 15 uur.

 

De markt bestaat uit verschillende onderdelen. Er is een rommelmarkt, een kofferbakverkoop, een verkoop vanaf kramen en een kleedjesmarkt. Deelname is gratis met uitzondering van de huur van een kraam. De kosten hiervan bedragen vijftien euro. Door een subsidie uit het fonds vitale kernen bestaat wel de mogelijkheid voor een aantal non-profit instellingen een gratis kraam te beschikking te krijgen. Aanmelding voor deelname kan via de website: www.buurtvereniginghulshorst.nl of door te bellen met Wijnand Kooijmans, 06-30506931. Hij kan ook alle gewenste inlichtingen verschaffen. Na afloop van de kleedjesmarkt is er een barbecue met live muziek.

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply

    Spring naar toolbar