nieuws

GEZELLIGHEID BIJ EIERZOEKEN EN EIERTIKKEN

Z’n vijftig kinderen hebben meegedaan aan het eierzoeken en eiertikken dat door de Buurtvereniging Hulshorst nieuw leven is ingeblazen. Het weer werkte mee, het was weliswaar wel koud maar regen- of hagelbuien bleven iedereen bespaard. Er was ook veel medewerking van de ouders die zich keurig aan de spelregels hielden, zoals de anderhalve meter afstand. En niet meezochten naar de door Esther Poorter gekleurde verstopte eieren.

Deelname aan de kleurwedstrijd kan nog beter, toch had de jury rond de veertig tekeningen waaruit een keuze moest worden gemaakt. Best een klus, zo constateerden voorzitter Ruud van der Horst en secretaris Wijnand Kooijmans.

Uitslagen:

Eiertikken: 0-6 jaar: Milan Hup; 2. Ise Fidder en 3. Jorna van de Berg.

7-9 jaar: Lieke van de Berg; 2. Ferrol Vis en 3. Vayian Quist.

10-12 jaar: 1. Jente Bredeweg; 2. Nataniel Oegwuchi en 3. Niek van de Berg.

Eierzoeken: 0-6 jaar: 1. Jelte Vis; 2. Gio Mulder en 3. Samuel Marchant.

7-9 jaar: 1. Bart van de Brake; 2. Sem Mulder en 3. Salomé Oegwuchi

10-12 jaar: Isa Cornelisse; 2. Esmee van de Dragt en 3, Niek van den Berg.

Kleurplaten: 0-6 jaar: 1. Jaymian Spit; 2. Fleur Kok en 3. Ise Fidder.

7-9 jaar: Levi van Kranenburg; 2. Lieke van de Berg en 3. Mylou Bierens.

1-12 jaar: 1. Joas Vosselman; 2. Jente Bredeweg en 3. Lyanne Haykens.

Wat je misschien ook leuk vindt