Nieuws

Geslaagde eerste Wiekenloop

De eerste Wiekenloop in Hulshorst mag geslaagd worden genoemd met meer dan tweehonderd deelnemers. Het initiatief voor de loop is genomen door de Buurtvereniging Hulshorst die hiervoor samenwerking zocht met de Loopgroep 2000 uit Zeewolde.

Het parkoers werd bedacht door Henk Zoet uit Hulshorst en voerde de deelnemers aan de vijf en tien kilometer door zowel de bebouwde kom als het buitengebied van Hulshorst. Als bijzonder maar ook zwaar werd ervaren dat de route onder meer tussen maïsvelden doorvoerde over een onverharde weg. De deelnemers toonden zich enthousiast over de route die hen werd geboden.  De jeugd liep een route door de bebouwde kom van Hulshorst. De publieke belangstelling was goed. Speaker was Jan de Bekker uit Nunspeet die een ware woordenstroom tevoorschijn toverde. De uitslagen:

Jongens 5-6 jaar: 1. Colin de Zwaan, Nunspeet; 2. Floris Rankenberg, Hulshorst; 3. Levi van den Berg, Nunspeet; 4. Thomas Rankenberg, Hulshorst en 5. Niek Wolting, Nunspeet.

Meisjes 5-6 jaar: 1. Fajah Bulsing, Hulshorst; 2. Esmee Bonestroo, Hulshorst; 3. Eloise Gerringe, Lelystad; 4. Ilse Wolting, Nunspeet; 5. Maji van Asselt, Nunspeet; 6. Safina Bouw, Nunspeet en 7. Faya van Asselt, Nunspeet.

Jongens 7-8 jaar: 1. Luc van de Weg, Oosterwolde; 2. Lars Bloem, Nunspeet; 3. Fabian Noordmaas, Ermelo en 5. Nathan van den Berg, Nunspeet.

Meisjes 7-8 jaar: 1. Naomi Lantink, Zwolle; 2. Yenthe Bulsing, Hulshorst en 3. Isa Cornelisse, Hulshorst.

Jongens 9-10 jaar: 1. Mart van de Weg, Oosterwolde; 2. Luca Gerringa, Lelystad; 3. Jess van de Kamp, Nunspeet en 4. Jesper Zoet, Hulshorst.

Meisjes 9-10 jaar: 1. Anouk van den Berg, Nunspeet en 2. Rodas, Nunspeet.

Jongens 11-12 jaar: 1. Maxwell Bayer, Huizen; 2. Jelle van Gool, Harderwijk en 3. Hanno van de Kamp, Nunspeet.

Meisjes 11-12 jaar”1. Tessa van den Berg, Hulshorst.

Dames 5 kilometer: 1. Hellen de Vries, Zwolle; 2. Nardie Mulder, Zwolle; 3. Jantine Schutte, Nunspeet; 8. Simone Zoet, Nunspeet; 12. Rianne van Asselt, Nunspeet; 14. Evelien Scholte, Hulshorst; 16. Jeanine de Zwaan, Hulshorst; 19. Jarika van den Berge, Nunspeet en 22. Bianca den Besten, Nunspeet.

Heren 5 kilometer: 1. Jan Schra, Zwolle; 2. Jan Willem Hagen, Nunspeet; 3. Jeroen Verboom, Hoevelaken; 10. Michel Schutte, Nunspeet; 13. Jan van den Berg, Nunspeet; 16. Sander van de Kolk, Nunspeet; 20. Marco Bloem, Nunspeet; 22. Maurice Bulsing, Hulshorst; 23. Mark Dollekamp, Nunspeet..

Dames 50+ 5 kilometer: 1. Desiree Boelsma, Zeewolde; 2. Wilma van Luenen, Hierden; 3. Yvonne van der Stroom, Zeewolde; 7. Janny Reezigt-Ponsteen, Nunspeet.

Heren 50+ 5 km: 1. Melchior van de Pol, Apeldoorn; 2. Wout Mensink, Nunspeet; 3. Robert Hogebrug, Ermelo; 9. Marc Konings, Nunspeet; 10. Gert Brussee, Nunspeet; 21. Aalt Vedder, Nunspeet; 22. André Hop, Hulshorst; 23. G. Wajer, Hulshorst.

Heren 10 km: 1. Ronnie Overgauw, Zoutelande; 2. Andre Knol, Ermelo; 3. Luis Martin, ’t Harde; 8. Alex Smienk, Nunspeet; 20. Gerrald de Zwaan, Nunspeet21. Remon Hemmes, Nunspeet; 24. Erik Frens, Nunspeet.

Dames 50+ 10 km: 1. Karina Oomkes, Zeewolde; 2. Sabine Heisterkamp, Vierhouten; 3. Claud Goderie, Valkenburg; 5. Marja Bouw, Nunspeet.

Heren 50+: 10 km: 1. Jan Willem Nieboer, Amersfoort; 2. Rien de Vries, Harderwijk; 3. Jan Koelewijn, Bunschoten-Spakenburg; 4. Gerrit van Hamersveld, Nunspeet; 8. Ap Bronkhorst, Nunspeet; 10. Dick Ponsteen, Nunspeet; 11. Jan Kneppers, Nunspeet; 13. Johan van der Kolk, Hulshorst; 16. Harry Konings, Nunspeet en 18. Menno Klomp, Nunspeet.

Wat je misschien ook leuk vindt

Geen reacties

    Plaats een reactie