Geen reactie op verzoek clementie

HULSHORST – Een inwoner van Hulshorst krijgt geen antwoord op zijn brief waarin hij het opneemt voor een familie uit zijn woonplaats.

Het gaat om een recreatieverblijf aan de Zandhuisweg in Hulshorst. De daarin woonachtige familie moet binnen anderhalf jaar verhuizen omdat permanente bewoning in strijd is met de gemeentelijke uitgangspunt. Om dat af te dwingen is hen een dwangsom opgelegd door het Nunspeetse college van burgemeester en wethouders.

In een brief aan zowel de gemeenteraad als het college vindt de inwoner van Hulshorst dat de gemeente wel meer clementie met de betreffende familie kan tonen. Onder meer omdat zij al lang in de betreffende woning verblijven. Ook wordt door hen het nodige onderhoud aan onder meer de omgeving gepleegd.

Het college zegt het te waarderen dat de Hulshorster zich sterk maakt voor de betreffende familie. Gezien de privacywetgeving kan hierover echter geen verdere communicatie met hem worden gevoerd.

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply

    Spring naar toolbar