Nieuws

Dodenherdenking in Hulshorst

HULSHORST – De dodenherdenking in Hulshorst vindt plaats zaterdag 4 mei om 16.30 uur bij het monument in het plantsoen voor dorpshuis De Wieken aan de Kapelweg.

Er wordt een gedicht voorgelezen door de leerlingen Bram van de Nagel en Luuc Geerts van de Prinses Beatrixschool waarna burgemeester Breunis van de Weerd een toespraak houdt. Johan van der Kolk speelt aansluitend de Last Post waarna twee minuten stilte in acht worden genomen. Hierna vindt de kranslegging plaats namens het college van burgemeester en wethouders en vertegenwoordigers van de Hervormde Kapel en de Buurtvereniging Hulshorst. Afsluitend worden door Johan van der Kolk twee coupletten van het Wilhelmus gespeeld. Na afloop bestaat de mogelijkheid nog even na te praten in het dorpshuis. Gerekend wordt op een grote opkomst.

Wat je misschien ook leuk vindt

Geen reacties

    Plaats een reactie