nieuws

DEBATAVOND ROND VERKIEZINGEN

HULSHORST – In verband met de  verkiezingen houdt de Buurtvereniging Hulshorst woensdag 16 februari een openbaar verkiezingsdebat in het dorpshuis De Wieken aan de Kapelweg. De aanvang is om 19.30 uur. De geldende corona toegangsregelingen gelden voor deze avond.

Namens de SGP zijn aanwezig lijsttrekker Harm Jan Polinder en de huidig wethouder Jaap Groothuis. Gemeentebelang wordt vertegenwoordigd door lijsttrekker Mark van de Bunte en André Hop, de ChristenUnie door lijsttrekker Jennifer Elskamp en raadslid Arie Harteveld. Namens het CDA Lokaal zijn aanwezig lijsttrekker Wichert Stoffer en Aly Holstege. Voor deze partijen geldt dat naast de lijsttrekker ook de hoogst geplaatste kandidaat uit Hulshorst aanwezig is. Voor de VVD komt lijsttrekker Jan Geurtsen, voor de PvdA/GroenLinks lijsttrekker Sander Kouwenberg.

Het debat staat onder leiding van oud-burgemeester Dick van Hemmen van de gemeente Nunspeet.

Wat je misschien ook leuk vindt