Nieuws

Afsluiting wegen tijdens wiekenloop

Tijdens de wiekenloop woensdag 16 augustus zijn de Zandhuisweg en de Kapelweg gedeeltelijk afgesloten voor het verkeer. Aanwonenden van deze wegen en de Doornenkamp, Kruisweg en Weversweg wordt gevraagd tussen 16 en 20.45 uur hun auto zo mogelijk buiten het parkoers te zetten. Dat geldt ook voor de bewoners van het nieuwbouwwijkje rond de Braambosch, zoals Oorijzer ect. Het parkoers loopt vanaf de Klarenweg over de Braambosch door dit gebied. Ook de Klarenweg en Onder de Bos alsmede de Oudeweg zijn opgenomen in het parkoers. Aanwonenden wordt gevraagd tussen 19.30 en 20.45 uur zo veel mogelijk geen gebruik te maken van een auto op deze wegen. Aanwijzingen van verkeersregelaars dienen te worden opgevolgd. Iedereen is welkom als toeschouwer en zelfs als deelnemer. Om 19 uur starten de kids, om 19.30 uur de deelnemers aan de 5 en 10 km. Inschrijven tot tien minuten voor de start.

Wij danken iedereen voor de medewerking en wensen de deelnemers veel succes.

Wat je misschien ook leuk vindt

Geen reacties

    Plaats een reactie